Logowanie




Witamy na stronie Bractwa Kurkowego w Poniecu
Strzelanie Zielonoświatkowe 2023 PDF Drukuj Email

Wyniki strzelania krolewskiego

6 maja 2023

 

Krol Zielonoswiatkowy 2023

Henryk Andrzejewski

2 miejsce – Filip Kedziora

3 miejsce – Krzysztof Boguszynski

 

Młodziezowy Mistrz Bractwa – Ksiaze

Stanislaw Matuszewski

2 miejsce – Maksymilian Kuropka

3 miejsce – Jan Wojtkowiak

 

Tarcza Króla 2022 Stefanii Kuropki

1. Roman Pelczyk – Ksiaz

2. Krzysztof Labusinski – Krobia

3. Krzysztof Cieslik – Tarnowo Podgorne

 

Ryngraf Scibora Ponieckiego

1. Mateusz Glowacz – Rydzyna

2. Krzysztof Labuinski – Krobia

3. Krzysztof Cieslik – Tarnowo Podgorne

 

Tarcza Pawla Sierakowskiego

1. Piotr Masztalerz – Ksiaz

2. Krzysztof Cieslik – Tarnowo Podgorne

3. Mateusz Glowacz – Rydzyna

 

Tarcza pułkownika Dariusza Wyrzykowskiego

1. Krzysztof Labusinski – Krobia

2. Krzysztof Cieslik – Tarnowo Podgorne

3. Roman Pelczyk – Ksiaz

 

Tarcza Bracka

1. Henryk Andrzejewski - Poniec

2. Krzysztof Nowicki - Poniec

3. Ryszard Bura – Wloszakowice

 

Strzelanie do kura

1. Nina Boguszynska - Poniec

2. Krzysztof Boguszynski – Poniec

3. Jakub Boguszynski – Poniec

 

Tarcza Pań

1. Agnieszka Krysman – Smigiel

2. Stefania Kuropka - Poniec

3. Nina Boguszynska – Poniec

 

Tarcza Dziecięca

1. Franciszek Matyla – Poniec

2. Stanislaw Matuszewski – Poniec

3. Mateusz Krysman – Smigiel

 
Walne zebranie sprawozdawcze PDF Drukuj Email

Zarząd Bractwa Kurkowego zwołuje zgodnie ze statutem walne zebranie sprawozdawcze w dniu 10 marca 2023 roku o godzinie 18:00 na strzelnicy Brackiej.

 

Porządek obrad walnego zebrania sprawozdawczego.

  1. Otwarcie zebrania
  2. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad
  3. Wybor sekretarza zebrania
  4. Wybor komisji skrutacyjnej i wnioskow
  5. Stwierdzenie prawomocności zebrania
  6. Sprawozdanie Prezesa z działalności Zarządu w 2022
  7. Sprawozdanie Komisji rewizyjnej
  8. Sprawozdanie Sądu Honorowego
  9. Dyskusja nad sprawozdaniami
  10. Głosowanie nad absolutorium dla Zarządu
  11. Prezentacja planu pracy Bractwa 
  12. Dyskusja nad planem 
  13. Wybor delegatow na zebranie Okręgu Leszczyńskiego
  14. Wybor delegatow na Kongres Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP w Solcu Kujawskim
  15. Wolne głosy i wnioski
  16. Zamknięcie zebrania

 

 
Strzelanie Żniwne 2022 PDF Drukuj Email

Strzelanie Żniwne 17.09.2022 – wyniki

Król Żniwny 2022 – Natalia Kijak

2. miejsce – Stefania Kuropka

3. miejsce – Piotr Kuropka

Pozostałe konkurencje:

Tarcza Bracka

1. Filip Kędziora

2. Mateusz Głowacz – KBS Rydzyna

3. Stefan Smoła – KBS Rydzyna

Strzelanie o Szablę Jerzego Szwarczyńskiego

1. Jacek Gilewski

2. Karol Matuszak – KBS Jarocin

3. Marek Balcerek – KBS Jutrosin

Tarcza Przemysława Kozaneckiego -

Króla Żniwnego 2021

1. Mateusz Głowacz – KBS Rydzyna

2. Filip Kędziora

3. Michał Wojtkowiak

Tarcza Pistoletowa

1. Krzysztof Smoleński – BK Jutrosin

2. Stefan Smoła – KBS Rydzyna

3. Zbigniew Frąckowiak -BK Śmigiel

Tarcza Pań

1. Agnieszka Krysman – BK Śmigiel

2. Stefania Kuropka

3. Katarzyna Wojtkowiak

Strzelanie do Kura

1. Jan Łukasik

2. Jakub Kędziora

3. Stefania Kuropka

Tarcza Dziecięca – strzelanie z wiatrówki

1. Mateusz Krysman

2. Katarzyna Głowacz

3. Jan Michał Wojtkowiak

4. Maksymilian Kuropka

5. Franciszek Matyla

6. Zofia Wojtkowiak

7. Jan Matyla

Kur Dziecięcy

1. Zofia Wojtkowiak

2. Jan Matyla

3. Jan Michał Wojtkowiak

 
Strzelanie "Na powitanie lata" wyniki PDF Drukuj Email

Wyniki strzelania „Na powitanie lata” w dniu 19 czerwca 2022

Tytuł marszałka Bractwa Kurkowego w Poniecu

zdobył Przemysław Kozanecki

2. miejsce zajął Henryk Andrzejewski

3. miejsce zajął

Wyniki pozostałych konkurencji

Wielki Order Bractwa

1. Mateusz Głowacz – KBS Rydzyna

2. Krzysztof Łabusinski – BK Krobia

3. Bartosz Marciszewski- Bartosz Marciszewski BK Krotoszyn

Tarcza pistoletowa

1. Tomasz Ratajczak – Bractwo Kurkowe Krotoszyn

2. Jacek Gilewski

3. Stefania Kuropka

Tarcza Burmistrza Ponieca jacka Widyńskiego

1. Jakub Boguszyński

2. Mateusz Głowacz – KBS Rydzyna

3. Filip Kędziora

Tarcza Losowa ( Bracka)

1. Mateusz Głowacz – KBS Rydzyna

2. Filip Kędziora

3. Jacek Gilewski

Tarcza Pań

1. Agnieszka Krysman – BK Śmigiel

2. Beata Zamelska – BK Włoszakowice

3. Stefania Kuropka

Strzelanie do Kura

1. Małgorzata Głowacz

2. Jacek Gilewski

3. Mateusz Głowacz

Strzelanie Dziecięce z wiatrówki

1. Mateusz Krysman

2. Aleksander Frąckowiak

3. Maksymilian Kuropka

4. Zofia Wojtkowiak

5. Jan Wojtkowiak

Katarzyna Głowacz

6. Adam Matuszewski

7. Szymon Rattajczak

8. Stanisław Matuszewski

Strzelanie do Kura Dziecięcego

1. Katarzyna Głowacz

2. Maksymilian Kuropka

3. Mateusz Krysman

 
Strzelaie Królewskie 7 maja 2022 PDF Drukuj Email

Wyniki strzelania w dniu 7 maja 2022 r.

W dniu 7 maja 2022 r. odbyło się doroczne strzelanie o godność Krola Zielonoświątkowego Bractwa Kurkowego w Poniecu AD 2022.

Towarzyszyły mu inne konkurencje strzeleckie.

W zawodach oprocz siostr i braci z Ponieca udział wzięły także siostry i bracia z sąsiednich bractw: Rydzyny, Krobi, Rawicza, Mieszkowa, Śmigla oraz osoby niezrzeszone, w tym rownież goscie z Ukrainy.

Zawody strzeleckie rozpoczęły się przemarszem uczestnikow przez miasto, złożeniem wiązanki przez Kroa 2021 Dariusza Kędziorę z małżonką w Miejscu Pamięci Narodowej

i mszą świętą w ponieckim kościele parafialnym. W jej trakcie zostały poświęcone tarcze strzeleckie.

Zawody rozpoczęły się na ponieckiej strzelnicy o godzinie 14 i trwały około czterech godzin. Zakończyły się ogłoszeniem wynikow i wręczeniem nagrod.

Krolem Kurkowym Zielonoświątkowym AD 2022 została siostra Stefania Kuropka.

Godność krolewską, ktorą symbolizuje łańcuch kroewski przekazał jej dotychczasowy krol – brat Dariusz Kędziora.

Drugie miejsce w strzelaniu krolewskim zajął Jakub Kędziora, a trzecie Paweł Sierakowski.

Zwycięzcy pozostałych konkurencji:

Księciem Bractwa Kurkowego w Poniecu, czyli Młodzieżowym Mistrzem został Franciszek Matyla.

Pozostałe miejsca w strzelaniu książęcym:

2. Jan Matyla

3. Jakub Konieczny

 

Strzelanie do Tarczy Prezesa Bractwa Kurkowego w Poniecu Jakuba Boguszyńskiego:

1. Krzysztof Łabusinski

2. Roman Kowalczyk

3. Jacek Gilewski

 

Strzelanie do Tarczy Krola 2021 Dariusza Kędziory

1. Jakub Boguszyński

2. Andrzej Kuźma

3.Roman Kowalczyk

 

Strzelanie do Tarczy Brackiej

1. Jacek Gilewski

2. Piotr Kuropka

3. Marek Konieczny

 

Strzelanie o Ryngraf Przechodni Ścibora Ponieckiego

1. Jacek Gilewski

2.Roman Kowalczyk

3. Krzysztof Łabusinski

 

Strzelanie z pistoletu do Tarczy Fundowanej przez Przedsiębiorstwo Gloss

1. Krzysztof Łabusinski

2. Jacek Gilewski

3. Robert Karkosz

 

Strzelanie do Tarczy Pań

1. Agnieszka Krysman

2. Nina Boguszyńska

3. Małgorzata Głowacz

 

Strzelanie do Tarczy Dziecięcej

1. Mateusz Krysman

2. Maksymilian Kuropka

3. Katarzyna Głowacz

 

Strzelanie do Kura

1. Krzysztof Boguszyński

2. Roman Kowalczyk

3. Eugeniusz Nawrocki

 

Strzelanie do Kura Dziecięcego

1. Dima z Ukrainy

2. Katarzyna Głowacz

3. Jan Matyla

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 14

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości